ایمن

طراحی بالابر گلارو به گونه ایست که هیچ وقت روی نخل سُر نمیخورد و به هیچ وجه نمی افتد و کاربر با طیب خاطر و امنیت کامل میتواند به بالای نخل رفته و کارکند .

سبک

وزن کلی دستگاه حدود شانزده کیلوگرم و شامل دو قطعه حدودا هشت کیلویی است و این در حدی است که یک کاربر با جثه ی معمولی براحتی میتواند با آن به بالای نخل برود

راحت

طراحی بالابر گلارو به گونه ایست که هرکسی با یک بار نگاه کردن میتواند بالارفتن را یاد بگیرد و نیازی به آموزش خاص ندارد

تا به امروز صدها نفر در سراسر ایران و از جنوب تا شمال از بالابر نخل گلارو استفاده میکنند

بالابر نخل گلارو بهترین رتبه ی فروش را در میان تولید کنندگان بالابر نخل دارد

یک راه حل عالی برای این همه مشکل

ایران رتبه اول سطح زیر کشت خرما را در دنیا دارد و این در حالیست که رتبه اول تولید و صادرات از آن کشور ما نیست و دلیل اصلی آن بخاطر عدم بهره وری در نخلستان های کشور میباشد . یکی از دلایل مهم عدم بهره وری سختی کار صعود به بالای نخل است . شایان ذکر است که تعداد آمار کارگران ماهر که توانایی بالارفتن از نخل دارند هر ساله کمتر میشود و نیاز به ماشین آلات مخصوص برای این کار بسیار زیاد است. با تامین ماشین آلات مناسب جهت بهره وری در نخلستان ، میتوان رتبه اول تولید و صادرات خرمای جهان را داشت و با افزایش تولید  وصادرات خرما موجب کاهش وابستگی به صادرات نفت شد. گِلارو با ایده های جدید و ثبت اختراعات مختلف، کمک شایانی به توسعه بهره وری در نخلستانهای کشور کرده است. با ما همراه باشید …

بالابر گلارو سریعتر است یا پروند؟

در یک مقایسه برای هرس نخل، کاربری توسط بالابر گلارو در زمان کمتر و با بهره وری بیشتر، کار را انجام داد

۱
۲
۳
مقایسه گلارو و پروند پرند
۱

مقایسه بالابر نخل گلارو با پرند (پروند)

۲

هر کسی میتونه مطمئن از نخل بالا بره 

۳

من یک ماهرم – ماهر در بالارفتن از نخل

از بالابر گلارو در همه ی فعالیت های باغبانی روی نخل خرما از جمله ، هرس کردن ، گرده افشانی ، بستن خوشه های خرما ، سم پاشی ، رطب چینی و برداشت خرما میتوان استفاده کرد و با کاهش هزینه های کارگری و افزایش کیفی کار باعث بهره وری بیشتر شد. بطور مثال در هنگام برداشت خرما ، کارگر میتواند بسادگی خوشه ی خرما را داخل سبد قرار داده و با تکان دادن آن و یا بریدن خوشه و ریختن خرما داخل سبد ، خرما ها را با طناب به پایین درخت انتقال داده و از ریختن خرما روی زمین از ارتفاع جلوگیری کرده تا خرما با کیفیت بهتری به بازار برسد.

در ساخت این وسیله از پرند یا پروند  که نوعی طناب مخصوص برای بالا رفتن از درخت نخل است الهام گرفته شده است.

بدین صورت که با ساختن دو قطعه آهنی و با وارد آوردن نیرو از دو طرف به تنه درخت نخل ، انسان میتواند روی وسیله بایستد و با جابجا کردن هر دو قطعه بصورت متناوب از درخت بالا برود.

بالابر گلارو از دو شاسی فلزی و دو قسمت یو شکل تشکیل شده که قسمت بالایی حدودا یک متر بالاتر از دیگری روی تنه درخت نخل نصب میگردد.

در خبرنامه گلارو عضو شوید و از تولید محصولات جدید با خبر شوید

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

اطلاعات جدیدی در رابطه با نخلداری و بهره وری تولید خرما برای شما ارسال میشود

همه چیز در مورد بالابر نخل گلارو

نخل تزیینی پالم زینتی

از نخل تزیینی بلند هم میتوان بالا رفت؟

یکی از مشتریان خوب ما، ویدیویی فرستادند از کاربرد بالابر گلارو در رامسر. ایشان نخل های پالم را بخوبی هرس کرده اند و از کارکرد و امنیت این بالابر و هزینه پایین خرید و کار با آن ابراز خرسندی نمودند.

بهترین روش سوار شدن داخل بالابر نخل گِلارو

در ابتدا کمی شاسی بالایی را جابجا میکنیم بطوریکه دقیقا بالای شاسی پایینی نباشد و حالت پله ای ایجاد شود. سپس یک پا را روی شاسی پایینی گذاشته و پای دیگر را داخل شاسی بالایی قرار میدهیم.

رفتن داخل بالابر نخل گلارو
جابجایی بالابر نخل خرما

حمل و نقل آسان بالابر گلارو توسط یک نفر

این وسیله کلا حدود ۱۶ کیلوگرم وزن دارد و براحتی توسط یک نفر قابل حمل و نقل است!

حمل بالابر نخل خرما با خودروی شخصی

ابعاد بالابر نخل خرمای گلارو در حد و اندازه ایست که براحتی در صندوق عقب خوردوی شخصی جا میشود و میتوان چند دستگاه آنرا داخل صندوق عقب یا روی صندلی عقب هر خودرویی جا داد.
ارسال بالابرهای نخل گلارو برای مشتریان شهرستانی با اتوبوس و از مبدا اصفهان به شهر شما انجام میشود.

جابجا کردن بالابر گلارو در صندوق عقب ماشین
بالا رفتن از نخل هرس نشده

آیا با این بالابر میتوان از نخلهایی که دمبرگ (لُت یا تاپول) دارند هم بالا رفت؟

بله. در ویدیوی زیر میبینید که از نخلهایی که هرس نشده و لُت یا تاپول دارند هم میشود صعود کرد. البته باید در نظر داشت که هرس نخل خرما علاوه بر اینکه باعث از بین بردن محل وجود آفت ها در تنه درخت میشود مزایای دیگری نیز دارد. از آن جمله، زیبایی نخل و راحتی بالا رفتن از تنه نخل را میتوان بر شمرد.

بالابر نخل گلارو در حین بالا رفتن و پایین آمدن از نخل باعث کنده شدن دمبرگ های پوسیده میشود و به مرور زمان تنه درخت شما صافتر خواهد شد.

رطب چیدن کار سختیه!؟

یکی از سخت ترین کارهای نخلستان، چیدن رطب های تازه است. کارگران باید زمان زیادی را با دقت و تحمل فشار سنگین ، مشغول به چیدن رطب تازه باشند.

اینکار سخت و پر دردسر امروزه به مدد بالابر نخل گلارو تبدیل به کاری ساده و راحت شده و کارگر  بالای درخت روی صندلی نشسته و رطب ها را با حوصله و دقت میچیند و داخل سبد میگذارد.

رطب تازه بدون کمترین آسیبی، توسط طناب و قرقره به پایین درخت منتقل میشود.

برداشت رطب خرما
بالابر گلارو را رها کنید

بالابر خود را بالای نخل رها کنید و بالاتر بروید!

برای برخی کارها از جمله: برداشت اسپات نر نخل، گرده افشانی و بستن خوشه ها گاهی نیاز هست که کارگر به قسمت تاج نخل برود. در این حالت میتواند بالابر را بالای نخل رها کرده و بالاتر برود و سپس برگشته، داخل بالابر گلارو قرار گرفته و پایین بیاید.

مقایسه پروند و بالابر گلارو!

در اینجا یک نفر با بالابر گلارو و دیگری به روش سنتی و با پروند (پرند) از نخل بالا میروند و درخت را هرس میکنند. شخصی که از بالابر گلارو استفاده میکند در نهایت دو دقیقه سریعتر کارش را تمام کرده و بدون خستگی پایین می آید.

مقایسه پروند و بالابر گلارو
برداشت خرما بروش سنتی

مشکلات و سختی های برداشت سنتی خرما

در این کلیپ به برخی از مشکلات برداشت سنتی خرما اشاره شده است. مشکلاتی از قبیل نیاز به حضور حداقل پنج کارگر برای برداشت خرما، سقوط خرما از ارتفاع و کاهش کیفیت آن و …

مشتریان ما چه میگویند؟

با بالابر گلارو، کارکردن بالای نخل، شبیه کارکردن روی زمین است. زیر پای شما سفت و محکم است

رسول نوریان

اگر پدر بزرگم میدانست که روزی میشود بالای نخل روی صندلی نشست و کار کرد، آنزمان هزار نخل دیگر کاشته بود و من امروز از آنها بهره برداری میکردم…

محسن چشمه شاهی

پشتیبانی واقعی توسط افراد متخصص

کارشناسان ما آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند. اعضای تیم گلارو همیشه در تلاش هستند، تا با خلاقیت و نوآوری و اختراع دستگاه های جدید، بهره وری از نخل خرما را ارتقا داده و در این راستا به هموطنان عزیز خدمت رسانی کنند